George Bush st. o Amway

Záznam vystoupení bývalého amerického prezidenta George Bushe, st. na semináři Amway v Japonsku v roce 1994. V tomto krátkém sestřihu bývalý prezident USA vyjadřuje svůj obdiv Amway distributorům v Japonsku a vyzdvihuje firmu Amway, která je podle jeho názoru “jedním z tisíce bodů světla”, protože dává lidem do rukou příležitost:

Video Projev George H.W. Bushe na semináři Amway Vám přináší amway-fakta

“Jsem tu obklopen 35 nebo 40 tisíci příklady úžasného systému svobodného podnikání, kde každý může uchopit a držet se svého snu a pracovat tvrdě a věřit a zařídit, aby se splnil. A to je to, co děláte, a k čemu Vás Amway inspiruje.”

“Vím, že to nebylo snadné, ale s odvahou a disciplínou, s vírou a láskou rodiny a s příležitostí Amway jste se chopili kontroly nad svými vlastními životy, vytyčili jste si své vlastní cíle, odvážili jste se vzít na sebe riziko a s kuráží a odhodláním jste vytvořili svůj vlastní úspěch a já jsem na vás velice hrdý.”

“A tak jsem dnes přišel sem, abych vám vzdal poctu za vaše poslání, za to, že dosahujete toho nejlepšího, co můžete, nejen pro vás samotné, ale i pro tento svět, který spolu sdílíme.”

“A jak Amway expanduje po celém světě, je tato společnost skutečně něčím, co jsem v Bílém domě nazýval jako jeden z tisíce bodů světla. Dává vám a ostatním příležitost, ale také pomáhá komunitám po celém světě.”

Další názory:

Share Button