Diskuze o Amway

Vítejte na diskuzní stránce o Amway a Amway podnikání. Zde můžete klást dotazy, které Vás zajímají, nebo se podělit o svůj názor na Amway.

Máte nějaké zajímavé reference, o kterých jste přesvědčeni, že stojí za uveřejnění? Pošlete mi odkaz!

Share Button

17 komentářů u „Diskuze o Amway

 1. He, he, he, to video od soudu je super…..a slyšel jsem, že tam je i protistrana a prý dostala pěkně na frak :-))))

 2. Dostalo mě, že si americký prezident během cesty do Japonska, kde jedná o politice a obchodu s nejvyššími představiteli a nejúspěšnějšími podnikateli země, najde čas navštívit místní seminář Amway, aby podpořil místní organizaci. To není špatný, co?

 3. Ta videa jsou dokonalá. Ten záznam Karla Gotta je super. Byl jsem na tom semináři, ale záznam jsem z toho neměl. Díky moc.

 4. Moc díky za tyhle stránky. Podle mně je Amway jedna z nejlepších možností, jak začít podnikat bez rizika a bez starostí, které sebou nese tradiční podnikání. Vím o čem mluvím. Před Amway jsem podnikal, ale s Amway se to vůbec nedá srovnat. 2x mi vykradli provozovnu a i zaměstance jsem musel hlídat, aby mně neokrádali… ani pořádné volno si člověk nemohl vzít… doslova jsem spal s otevřenýma očima. Aspoň že ten úvěr už mám splacený. Stihl jsem to těsně, než kousek ode mně otevřeli supermarket a příjmy spadly tak, že jsem musel zavřít.
  Amway mi dneska vydělává stejně jako moje předchozí podnikání a nemusím se stresovat. Doporučuji všem, kdo chtějí podnikat a být sám sobě svým pánem.

 5. V souvislosti s nynějšími zprávami ohledně zdravotního stavu pana Karla Gotta a videem zveřejněným na těchto stránkách: držím mu všechny palce, ať se z toho dostane. Měl jsem možnost pana Gotta potkat osobně poprvé před asi 25 lety v tehdejší budově ČST a pak na semináři Amway a můžu říct, že se chová velice skromně a ochotně, je usměvavý a příjemný. I ten nejposlednější fanoušek je pro něj důležitý. Takhle si představuju hvězdu první velikosti! Přeji brzké uzdravení!

 6. O Amway jsem toho moc nevěděl, ale musím přiznat, že po shlédnutí videí na těchto stránkách to vypadá, že se jedná o seriózní společnost. Vážně uvažuju o tom, že to zkusím, ale chtěl bych si ještě předtím ujasnit nějaké věci. Před pár lety mi to vysvětloval kamarád, ale moc si z toho už nepamatuju. Existuje někde na Internetu podrobné vysvětlení, jak to celé funguje? Kde se berou peníze? Jak se rozdělují? Můžu si já, když budu dole vydělat víc než ten, co je nade mnou? Kolik je vstupné? Předem moc díky za odpovědi. 🙂

  1. Dobrý den pane Jiří. Asi Vám nikdo neodpověděl. Na internetu asi nebude popis v češtině. Pokud rozumíte anglicky je na youtube více videí. V podstatě to funguje tak, že nebudete nakupovat zboží v běžných obchodech, ale všechno kupujete ve svém AMWAY obchodě (který dostanete po registraci). Pokud jste spokojen, pak tuto myšlenku podáte dál. Ze začátku máte slevu na produktech cca 30%. Pokud získáte pro tuto myšlenku více odběratelů, pak firma AMWAY Vám peníze, které ušetřila na reklamě, vyplatí podle objemu Vašich objednávek a objednávek Vámi získaných odběratelů a jimi získaných odběratelů.
   Myslím si, že nejlepší bude opět zkontaktovat Vašeho kamaráda, nebo můžete přímo oslovit firmu AMWAY, která Vám doporučí někoho, kdo bydlí ve Vašem okolí. Ta osoba Vám dodá nejlepší informace.

 7. Musím přiznat, že i když jsem kdysi patřil k těm, kdo byli zatíženi předsudky vůči této společnosti, po tom, co jsem si začal zjišťovat fakta a setkal se s různými lidmi, co to aktivně dělají, jsem změnil názor na Amway i na distributory. Amway sice nedělám (mám svoje vlastní podnikání), ale všem, kdo si nejsou jisti tím, že by zvládli klasické podnikání, doporučuji, aby zvážili MLM jako jednu z alternativ. Konkrétně Amway patří mezi seriózní MLM a není třeba se obávat, že by člověk mohl něco ztratit.

 8. Ten poslední rozhovor s R. Bransonem je naprosto SUPER!!!

  Myslím, že o tomto člověku by mohl jen blázen říct, že nerozumí obchodu a podnikání a všichni také vědí, že jej není možné uplatit, aby řekl něco, o čem není sám přesvědčen.

  Slyšel jsem příběh o tom, že R. Branson odmítl nabídku na 10 mil. USD za hodinový rozhovor jen proto, že to v té době nepatřilo mezi jeho 3 klíčové priority.

  1. Zdravím. 🙂 Meetingů je celá řada a konají se v nejrůznějších dnech a na různých místech. Skupin, které organizují Open meetingy, stejně jako menší schůzky, je opět celá řada. Vhodnější asi proto bude zeptat se přímo člověka, který Vás s Amway seznámil, aby Vám sdělil, kde a kdy pořádá meetingy právě skupina, do které patří. Hezký den. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..