Prof. Ing. Dana Zadražilová, CSc. o Amway

Názor vedoucí Katedry obchodního podnikání Vysoké školy ekonomické v Praze na společnost Amway. Paní profesorka Zadražilová navštívila před několika lety ústředí Amway ve městě Ada (Michigan, USA) a v tomto videu popisuje své zážitky:

Video Prof. Ing. Dana Zadražilová, CSc. o Amway vám přináší amway-fakta

“Jsem ráda, že Fakulta mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické se seznámila s firmou Amway a že spolu už dlouhodobě spolupracujeme.

Byla jsem fascinovaná rozsahem výzkumných a vývojových pracovišť, která tam jsou, úrovní těch provozů, v kterých se vyrábí produkty, které vy tady úspěšně prodáváte. Fascinovaná jsem byla chodbou, ve které visí mezinárodní patenty společnosti Amway. Pro mě to byla ukázka toho, že je to opravdu důvěryhodné podnikání a že ta firma věnuje velmi mnoho výzkumu a vývoji produktů… Čili myslím si, že máte v rukou produkty, které jsou špičkové.

Přímý prodej nebo osobní prodej, já tady jednoznačně říkám, že je to součást maloobchodního podnikání, která je běžná všude ve světě, je to naprosto běžný způsob, jak se dostanou produkty k zákazníkovi, je to systém, který je legální, který je oficiální a který je nezpochybnitelný.”

Prof. Ing. Dana Zadražilová, CSc.
Share Button